June 9, 2023

My Blog

My Blog

5 geriausių pokerio knygų

Pokeris yra vienas iš populiariausių pramogų daugelyje pasaulio šalių ir padeda dalyviams išmokti žaidimo pagrindų (pradedantiesiems) arba padėti dalyviams „pakelti“ savo žaidimą (tiems, kurie jau baigė pagrindus) , buvo parašytos įvairios pokerio knygos. Ir šios knygos buvo gana sėkmingos, nes daugelis žmonių, kurie šiais laikais įsitraukia į pokerį, prisipažino, kad su pokeriu susipažino per knygas.

Tiesą sakant, šios pokerio knygos yra tokios populiarios, kad pastaruoju metu atsirado nemažai svetainių, skirtų tik joms peržiūrėti.

Atrodo, kad šių svetainių, skirtų pokerio knygų peržiūrai, apžvalgininkai sutaria, kad geriausia šiais laikais parašyta knyga apie pokerį tikriausiai yra Dano Harringtono ir Billo Robertie „Harrington on Hold ‘Em“, kuri yra dviejų tomų, būtent „ Harrington on Hold ‘Em’ 1 ir 2 tomas. Danas Harringtonas, pats šių knygų autorius yra buvęs WSOP pagrindinio turnyro čempionas ir plačiai pripažintas pokerio autoritetas, o jam padeda kurti knygas Billas Robertie (kuris yra buvęs nardai čempionas).

Barry Greensteino „Ace on the River“ yra dar viena puiki knyga apie pokerį, o kai kurie pokerio knygų recenzentai ištiesia ją aukščiau Harrington’s on Hold ‘Em. Žinoma, Barry Greensteino „Ace on the River“ kritikai atkreipia dėmesį į tai, kad nors tai neabejotinai puiki pokerio knyga, ji skirta tik pažengusiems žaidėjams ir pradedančiajam pokeriui (kuris taip pat greičiausiai ieškos). bet kokiu atveju į pokerio knygas) gali būti sunku suprasti joje pateiktą informaciją. Vis dėlto, Barry Greensteino žaidimas „Ace on the River“ daugelio laikomas geriausiu profesionalaus pokerio vadovu.

Taip pat yra Michaelo Koniko daina, pavadinta taikliais žodžiais „Melavimas ir užmokestis“, kurią daugelis žmonių, ypač profesionalai, ieškantys gilesnės pokerio prasmės, įkvepia per daugybę pokerio istorijų, kurios taip pat suteikia galimybę tobulinti savo strategiją, per daug nesijaučiant. techninis. Nors pokerio pamoka nėra žingsnis po žingsnio, „Melas ir pinigų gavimas“ yra knyga, kurią kiekvienas, žinantis, kas yra pokeris, bus labai linksma.

Anthony Holdeno „Bid Deal“ yra dar viena knyga, kuri garantuoja vietą tarp penkių geriausių visų laikų pokerio knygų. Iš pradžių išleistas 1990 m., „Big Deal“ iš tikrųjų yra asmeniniai Anthony Holdeno prisiminimai apie profesionalaus pokerio žaidėjo gyvenimą, o pats Anthony buvo vienas geriausių 1990-ųjų pokerio žaidėjų. Vėlgi, nors „Big Deal“ tikrai nėra žingsnis po žingsnio įvadas į pokerį, tai knyga, kurioje patyręs pokerio žaidėjas gali rasti gilesnę prasmę (taip pat ir pramogą), taip pat knyga, kurią gali rasti pokerio pradedantysis. kita kryptis, į kurią reikia nukreipti savo žaidimą.