June 9, 2023

My Blog

My Blog

Kas yra pokerio depozito premija?

Pokerio įnašo premijos koncepcija pastaruoju metu labai išpopuliarėjo, ypač tarp internetinio pokerio entuziastų.

Vis labiau populiarėjant pokerio įnašo premijos sąvokai, jai priskiriamos kelios reikšmės – nors dažniausiai kalbama apie pinigus, kuriuos įvairios pokerio svetainės prideda prie žmonių, kurie įneša pinigus į sąskaitas. juos žaisti pokerį. Tai daro pokerio svetainės, kad paskatintų daugiau žmonių žaisti pokerį su jomis, taip pat pritrauktų į savo svetaines naujų pokerio žaidėjų, nes kai kurios iš šių internetinio pokerio registracijos premijų mokamos naujiems žaidėjams, kurie įneša pinigus į savo pokerio sąskaitas. Pirmas kartas.

Dažniausiai pokerio įnašo premija nurodoma procentais ir dolerio suma. O kad pokerio depozito premija būtų patraukli, ji turi būti siaubinga. Pavyzdžiui, kažkas panašaus į 20% pokerio įnašo premiją, tiesiog nepasiteisins daugeliui žmonių, norinčių žaisti pokerį – kurie dažniausiai yra labai ambicingi žmonės, turintys didelių svajonių ir siekiantys laimėti „didelį laiką“ ir gauti pinigų savo svajonėms įgyvendinti. Galų gale, jei jie norėtų kuklios grąžos, jie būtų Forex arba akcijose. Pokeris skirtas dideliems berniukams, kurie gali rizikuoti ir uždirbti didelius pinigus. Taigi dažniausiai minimali priimtina pokerio registracijos premija yra 100 % – kai potencialus pokerio žaidėjas, įnešęs į savo sąskaitą kažką panašaus į 100 USD, gauna dar 100 USD, kad galėtų žaisti (kad uždirbtų 200 USD), kuriuos „namas“ prideda į savo internetinio pokerio sąskaitą. . Tačiau dažniausiai 200% yra didžiausia galima pokerio registracijos premija.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kaip jau minėta, kad daugumai (iš tikrųjų visų) pokerio registracijos premijų paprastai yra aiškiai paminėta dolerio suma. Pavyzdžiui, kai kurios svetainės, siūlančios pokerio įnašo premiją, nurodys, kad skiria 100% arba 110% premiją, tačiau greitai prideda repliką, kad tai daro tik iki 100, 200 USD ir pan. nedaugelis (jei tokių yra) eina kur nors virš 500 USD maksimalioje pusėje.

Taip pat pažymėtina, kad daugelis šių svetainių, siūlančių pokerio registracijos premiją, yra linkusios ją apriboti geografiškai, todėl, pavyzdžiui, premiją gali gauti tik žaidėjai, esantys tam tikrose geografinėse jurisdikcijose, pavyzdžiui, tik Jungtinėse Valstijose. Laimei, šios kategorijos svetainių skaičius (tų, kurie riboja savo pokerio įnašo premiją geografiškai) yra mažuma.

Klausimas, ar pokerio registracijos premija yra vertinga premija, priklauso nuo to, ar tikite posakiu, kuris sako, kad lošimo ratuose „namas visada laimi“, ar ne. Jei tai padarysite, pasiimkite jums siūlomą pokerio įnašo premiją, žinodami, kad žmonės, siūlantys ją jums, ilgainiui iš jūsų uždirbs daug daugiau. Ir jei netikite, kad „namas visada laimi“ arba radote unikalų būdą laimėti prieš namą – pokerio registracijos premija yra tai, dėl ko turėtumėte bėgti.