June 9, 2023

My Blog

My Blog

Pokerio profesionalo gyvenimas

Profesionalaus pokerio žaidėjo gyvenimas yra daugelio žmonių svajonė, kai mokosi pokerio. Jie nuolat fantazuoja apie savo trokštamą karjerą: gali nuspręsti, kada dirbti, turėti savo mėgstamą žaidimą kaip savo darbą, keliauti ir tyrinėti naujas vietas kiekvieną kartą, kai vyksta turnyras. Geriausia viso to dalis yra ta, kad su pokeriu galima uždirbti milijonus – tai tikrai didelės pajamos, kurias galima uždirbti vien žaisdamas kortų žaidimą. Tačiau dauguma nesuvokia, kad norėdami pasiekti tokį tikslą, jie negali tiesiog išmokti pokerio kaip bet kas kitas. Jie turi tai įvaldyti ir išmokti profesionalų naudojamų strategijų, ne tik kurti savo.

Kiekvienas gali tapti profesionaliu pokerio žaidėju, nes nėra jokių realių reikalavimų juo tapti.

Žmonės, kurie mokosi pokerio ir dažnai jį žaidžia, jau gali vadintis profesionaliais pokerio žaidėjais, nepaisant to, kad pralaimėjo dešimt kartų iš eilės. Tik pokerio žaidėjas gali suteikti sau šį titulą, jei jis tikrai to nori. Žmogus gali pasirinkti tapti profesionaliu pokerio žaidėju, jei jaučia, kad yra tikrai tam gabus ir gali iš to uždirbti pinigų nei iš bet kurio kito darbo. Be to, jis ar ji turi būti labai atsidavęs žaidimui, todėl turėtų būti pasiruošęs jį žaisti valandų valandas kiekvieną dieną, nepavargdamas ir nepabodėdamas.

Kai kurie taip pat mokosi pokerio ir galiausiai pamėgsta pokerio gyvenimo būdą, pasirinkdami tai kaip pagrindinę priežastį, kodėl nori žaisti žaidimą profesionaliai. Jie supranta, kad pokeris daug neuždirbs, bet vis tiek tai daro dėl meilės jam. Labai mažai žmonių iš tikrųjų pasikliauja pokeriu, kad juos išgyventų, ir dalyvaudami varžybose turi keletą kitų darbų.

Kaip profesionalus pokerio žaidėjas, žmogus iš esmės yra verslininkas, kurio tikslas – maksimaliai padidinti savo pelną per įvairius pokerio žaidimus.

Jis ar ji turi skirti daug valandų žaidimui ir turėti piniginį tikslą, kuris turėtų būti pasiektas kas valandą. Geriausias būdas užsidirbti pinigų yra žaisti su žmonėmis, kurie nėra taip rimtai žiūri į žaidimą. Tokiu būdu vienas turės pranašumą prieš kitus. Profesionalūs turnyrinio pokerio žaidėjai mokosi pokerio ir pristato savo įgūdžius varžybose. Tačiau varžytis turnyruose yra daug sunkiau, nes kiekvienas kitas varžovas taip pat yra nusiteikęs laimėti ir turi daug daugiau strategijų nei vidutinis pokerio žaidėjas. Dėl to vienam yra daug sunkiau.

Žinoma, tam, kuris nusprendžia tapti pokerio profesionalu, yra tam tikrų trūkumų. Visų pirma, tai nėra socialinė veikla, ypač tiems, kurie konkuruoja dėl interneto. Antra, pokeris gali greitai tapti nuobodus, nes iš esmės tai susiję su savo kortų studijavimu ir bandymu gauti gerą kombinaciją. Trečia, daugelis pokerio nelaiko tikru darbu, o profesionalus pokerio žaidėjas kartais laikomas tik pramogautoju, o likusi visuomenės dalis į jį žiūri iš aukšto. Tai rodo, kad žmonės, kurie mokosi pokerio, turėtų visiškai žinoti, kiek yra pasirengę atsisakyti, kad galėtų žaisti.