October 1, 2023

My Blog

My Blog

Kaip išmokti laimėti pokerį nepajudinus nė colio

Pokeris yra didelis verslas. Tiesiog pažvelkite į pokerio svetaines, tokias kaip Full Tilt ar Pokerstars, kurios nori sumokėti nedidelį turtą per televiziją transliuojamo turnyro finalinį stalą vien tam, kad vilkėtų firminį švarką, beisbolo kepuraitę arba pasakytų „žaidžiu…“, jei laimės turnyrą. . Kiekvieną vakarą pokerio žaidėjas gali laimėti tūkstančius, jei ne dešimtis tūkstančių už santykinai mažą įpirką grynųjų pinigų žaidimuose ar turnyruose. Pokeris yra tikra galimybė užsidirbti tikrų pinigų, todėl jūs esate suinteresuoti maksimaliai padidinti savo tikimybę laimėti sunkiai dirbdami, kad pagerintumėte savo žaidimą. Bet kaip tapti geresniu? Visi žinome, kad turite mokytis ir praktikuotis, bet yra tiek daug būdų, kaip tai padaryti, nuo ko pradėti?

Yra daugybė patikimų pokerio knygų, kurias turėtumėte perskaityti, ir visada galite apsilankyti vietiniame kazino ir įtikinti geriausią žaidėją surengti jums individualias pamokas, tačiau šiame straipsnyje dėmesys sutelkiamas į 5 populiariausias vietas, kuriose galite prisijungti prie interneto, kad patobulintumėte savo pokerį. žaisti ten, kur esate dabar; priešais kompiuterio ekraną.

Pokerio forumai – didžiausi internetinio pokerio forumai turi tūkstančius aktyvių narių. Tai svyruoja nuo naujų žaidėjų, kurie dar nežaidžia vienoje pokerio partijoje, iki gerai žinomų profesionalų ir visų tipų žaidėjų, kurie naikina pokerio rankas ir ginčijasi dėl pokerio. Vien tik diskusijų skaitymas pagerins jūsų žaidimą. Jei jaučiatės drąsus, galite įtraukti savo mintis į gijas. Tačiau saugokitės, kad būsite užsidegę (internetas kalba už šaukimą), jei atsakysite ne visai teisingai. Tačiau nebijokite, nes tai puiki vieta gauti neapdorotų atsiliepimų apie tai, kaip žaisti laimėjusį pokerį, todėl giliai įkvėpkite ir pasinerkite į ryklio vandenis ir pasiruoškite būti sumažinti iki dydžio, bet galiausiai jums padės.

Pokerio tinklaraščiai – galima skaityti daugybę pokerio tinklaraščių. Žaidėjai kalbės apie visus savo gyvenimo ir pokerio aspektus – nuo realių rankų iki pokerio scenoje vykstančių dalykų. Ieškokite gerai žinomų tinklaraščių ir naršykite tinklaraščius jų nuorodų sąrašuose. Dalyvaukite tinklaraštyje, palikdami komentarus. Tinklaraščio savininkams (kaip šis autorius) patinka gauti komentarus ir greičiausiai sulauksite teigiamo atsakymo. Susiraskite autorių, siūlančių pokerio tinklaraščius, su kuriais susitapatinate, kurie moko jus to, ko norite žinoti, ir suteikia jums tai, apie ką norite skaityti. Netrukus sudarysite sąrašą, kuriame lankotės kasdien.

Pokerio mokymo svetainės – profesionalai greitai pasinaudojo pokerio žinių troškimu ir yra daugybė svetainių, kuriose galite mokėti mėnesinę prenumeratą ir žiūrėti vaizdo įrašus, kuriuose mokoma, kaip žaisti.

Yra daug tipų, nuo tų, kuriuose tiesiog pateikiami vaizdo įrašai, iki tų, kuriuose siūlomas labiau mokymo programos tipo pamokų metodas. Ieškodami sau geriausios svetainės atminkite, kad daugelis apžvalgų svetainių iš tikrųjų yra susijusios su filialais, todėl rasti objektyvių atsiliepimų gali būti sudėtinga. Patikimi pokerio forumo nariai laisvai ir labai sąžiningai išsakys savo mintis, jei jų paprašysite. Įsitikinkite, kad pasirinkote svetainę, kurioje nuolat pridedami vaizdo įrašai, kad išlaikytumėte savo prenumeratos mokesčio vertę.

Pokerio podcasting – yra keletas didelių interneto radijo stočių, skirtų pokeriui, ir jose dažnai yra kassavaitiniai podcast’ai, kuriuos galite atsisiųsti. Tai puikus būdas gauti patarimų tiesiai iš geriausių žaidėjų pasaulyje arba žmonių, kurie gerai perteikia savo mintis apie pokerio temas, kurios gali jus suklaidinti, kai apie jas diskutuojama forumuose. Norėdami pradėti, ieškokite per iTunes, Poker Road ir Bluff internete. Nesvarbu, ar žaidi Stud, Holdem, Razz ar Omaha, yra podcast’ų, kuriuose aptariama strategija. Šių podcast’ų galite klausytis eidami ar važiuodami į darbą, o daugelis jų trunka ilgiau nei vieną valandą – tai ne tik puiki mokymosi priemonė, bet ir puiki pramoga.

Railbirding – būtinai patikrinkite kai kuriuos didesnių statymų grynųjų pinigų žaidimus internete. Galite stebėti, kaip geriausi profesionalai žaidžia grynųjų pinigų žaidimus. Pamatysite parodymus, kai žaidėjai bus pakviesti, ir galėsite užsirašyti kai kurias rankas, kurias matote sužaidus. Jei norite, naudokite ekrano įrašymo įrenginį, kad galėtumėte grįžti ir, jei norite, vėl žiūrėti rodykles. Stebėti, kaip geriausi žaidėjai daro tai, ką moka geriausiai, tai nuostabi galimybė mokytis. Taip pat įsitikinkite, kad kiekvieną savaitę įsijungėte į Pokerstars „Sunday Million“ finalinio stalo pakartojimą. Šie vaikinai įveikė tūkstančius kitų didžiausiame savaitiniame turnyre dėl didelių pinigų, todėl yra keletas puikių patarimų, kaip žaisti turnyre.

Dabar rasite keletą puikių būdų, kaip iš tikrųjų pradėti savo pokerio mokymo programą. Tai iškart pagerins jūsų pokerio žaidimo kokybę. Tik numeris 3 jums kainuos centą, jei nuspręsite užsiregistruoti mokymo svetainėje. Jei atliksite kai kuriuos arba visus penkis metodus, tapsite geresniu žaidėju. Sėkmės.